Інтернет магазин відновлених шин, аксесуарів та запчастин для автомобілів.

0
0.00 ₴

Гарантія

Якщо під час шиномонтажу був виявлений заводський брак (автопокришка має великий дисбаланс, не тримає номінального тиску, при закачуванні номінального тиску з'являється бокова або протекторна грижа), то дану шину продавець зобов'язується замінити на аналогічну або повернути гроші в обмін на бракований товар.

Після успішного монтажу шини, діє гарантія на верхню частину протектора (розклейка протектора, вздуття протектора, підшкірний спуск) протягом усього терміну експлуатації від дати покупки.

Браковані шини покупець доставляє за свій рахунок або оплачує доставку згідно тарифу перевізника з яким працює продавець.

Плату за доставку заміненої бракованої шини здійснює покупець згідно тарифу перевізника з яким працює продавець або самостійно заберає її у магазині.

Продавець не компенсовує витрати понесені при заміні або ремонті бракованої шини.

Заміна бракованої продукції проводиться відразу після поступлення у магазин. У спірних питаннях між продавцем та покупцем на рахунок бракованої шини, бракована продукція відправляється до виробника за рахунок продавця та на результат гарантії в залежності від виробника шин можна очікувати від десяти до сорока календарних днів. Якщо виробник відмовив у гарантії, то продавець зобов’язується надати письмове заключення від самого виробника з поясненнями причини відмови у гарантійній заміні.

ГАРАНТІЯ НЕ ДІЄ

Гарантія припиняє дію, якщо залишок протектора даної шини становить менше 3мм.

Гарантія не діє на їжджені шини з механічними пошкодженнями:

  • - Поява бокових та протекторних гриж гриж під час експлуатації.
  • - Покручені шини під час експлуатації.
  • - Прорізані шини гострими предметами під час експлуатації.
  • - Прорубані шини (удар в яму, поребрик або інші тупі предмети) під час експлуатації.
  • - Спроби самостійно відремонтувати браковану шину не допускаються, на таку покришку гарантія не діє.