Інтернет магазин відновлених шин, аксесуарів та запчастин для автомобілів.

0
0.00 ₴

Шини All Terrain та Mud Terrain

Гума для позашляховиків All Terrain

Для її виготовлення викорустовують методику Shoulder Lock, яка робить модель надійною та практичною. Гума має хороше зчеплення з будь-яким видом покриття, що робить строк її служби більш довгим.

Основною метою при розробці гуми All Terrain було створення універсального продукту для сегмента ринку шин для позашляховиків.

Каркас автомобільної покришки зроблений з трьох шарів лонжа, який в свою чергу, складається з полімерних волокон. Також покришка має дві залізні брекерні прошарування. Це підвищує захист колеса від ударів та проколів. Малюнок протектора автомобільної покришки All Terrain у поєднанні з найновішим типом ламелей, дає можливість автомобілю більш впевнено почувати себе як на асфальті, так і на грунтовій дорозі.

Склад гумової суміші, який застосовують при виготовленні таких шин дає можливість застосовувати гуму як при теплій погоді, так і при мінусовій температурі.

Особливості гуми All Terrain

  • Іноваційні протекторні елементи та ламелі
  • Подовження ламелі із заходом на боковини
  • Двошарова гума у ділянці протектора. Можливість застосовувати як всесезонну
  • Два сталевих пояси, які захищають від небажаних розрізів, проколів та підвищених навантажень
  • Підсилене місце контакту обода та гуми
  • Трьохшаровий поліестерний каркас
  • Посилений однопроволочний каркас гуми

Гума для позашляховиків Mud Terrain

Шини Mud Terrain зарекомендували себе як надійні, всесезонні, з великою міцністю конструкції та гарним зчепленням, а також підвищеним опором проколам та заносу. Різноманітність типорозмірів, відмінна керованість на твердому покритті, гарна зносостійкість. Mud Terrain можливо експлуатувати до самої зими, оскільки вона не “'дубіє” при перших морозах.

Великі блоки малюнка протектора крім широких, перетинаються ще вузькими канавками, які покращують кромочне зчеплення.

Міцна боковина посилена зсередини зміненою конструкцією корда. Таким чином, покришка ще надійніше захищена від пошкоджень та деформації.

Якщо ви переважно їздите по асфальту, то у такому випадку не рекомендують експлуатувати Mud Terrain через швидке зношування гуми.

Mud Terrain незамінні при проходженні типового бездоріжжя із вкрай несприятливим рельєфом. З гумою Mud Terrain ви з легкістю подолаєте каміння, пісок та розмитий грунт.

Mud Terrain вважається кращою експедиційною гумою.