Інтернет магазин відновлених шин, аксесуарів та запчастин для автомобілів.

0
0.00 ₴

Тиск в шинах

УВАГА! Тиск у шинах завжди вимірюється на холодних шинах. Значення тиску для конкретного авто вказується в інструкції по експлуатації або на лейбах на дверці водія (під капотом, на кришці бензобаку).

Температура суттєво впливає на значення тиску. Різниця температури між повітрям надворі та повітрям у теплому гаражі може доходити до 30 ˚C. Якщо тиск у шинах вимірюється у приміщенні, він може виявитися занизьким для зовнішніх температур.

Приклад: Температура в гаражі становить +20 ˚C, а на вулиці – -10˚ C. Якщо регулювати тиск у гаражі, слід додати ще 30 кПа (0,3 бар) до рекомендованого значення – для відповідності температурі зовнішнього повітря. Через різницю температур тиск у шинах пасажирських автомобілів падає приблизно на 10 кПа на кожні 10 ˚C.

Крім тиску в шинах, водіям також слід контролювати правильність встановлення шин за приписаним напрямком обертання (направленим малюнком протектора). Напрямок обертання вказує стрілка на боковині.

Щоб подовжити термін експлуатації шин, можна міняти місцями передні та задні шини кожні 5 000 – 10000 кілометрів. Завдяки цьому шини будуть зношуватися рівномірно, а різниця у зносі шин буде менш помітною.

Ми рекомендуємо вам спочатку обкатати зимові шини, позначені літерами M+S, уникаючи різкого розгону та сильного гальмування впродовж перших 500 кілометрів. Такий обкат підвищить довговічність шипів: вони краще зафіксуються на поверхні шин і будуть міцніше триматися.